• s1ns
  • sns2
  • sns3
  • sns4
  • sns5

за нас

Wenzhou Weihang пластика копродукции, Ltd е професионална ангажирани во најлон појас, од нерѓосувачки челик вратоврска, вратоврска плоча вратоврска, тип мушка, број цевка, цевка, филм, споите, нокти клипови, двојна моќност, двојна моќ автоматски трансфер прекинувач производи R & D, производство и продажба во едно од претпријатијата. И да се воспостави долгорочна стабилна кооперативни односи со голем број на трговците на мало и агенти. Компанијата има големи инекција машина калапи, машини за пакување, напредна технологија на производство, тестирање на опрема, силна техничка сила, производи се извезуваат во Европа, САД, Блискиот Исток и од други земји и региони.
Компанијата е специјализирана за производство на работна температура најлон лента: -20 Целзиусови степени до +80 степени C (најлон 66). Со постојано подобрување на материјалот ќе биде во можност да се направи најлон рака ниска температура -40. Со киселина, алкално, пламен retardant, издржливост, изолација и други предности. Производи се користат во внатрешните електронски фабрика, занимаваат ТВ, компјутерски кабел, осветлување, кабел вратоврска линија, исто така, може да се користи за внатрешна декорација, градина обврзувачки, брод кабел внатрешна фиксација, велосипед или пакување возило занимаваат други предмети, исто така, може да се користи за земјоделството, хортикултурата, ракотворби и други во пакетот. Производот има карактеристики на брзо обврзувачки, добра изолација, само заклучување, лесен за употреба и така натаму. Стане голем број на претпријатија, претпријатијата за купување слични производи на избор, но исто така и голем број на супермаркети за да влезат во САД и другите развиени земји.
Компании да се почитуваат "во светот, и клиент win-win" бизнис филозофијата, секогаш се придржуваат до "вредноста на компанијата со добар квалитет, висока ефикасност и ниска цена" клиентот мисли глобално, и енергично се прошири домашниот и меѓународните пазари, има воспоставено продажна мрежа и систем на услуги услуги на клиентите во земјата, град, производи се извезуваат во Југоисточна Азија, Европа и други земји и региони на САД, уделот на пазарот и стапката на раст на продажбата продолжи да расте постојано, топло добредојде на нови и стари клиенти во земјата и во странство доаѓаат да ја посетите и да преговараат за бизнис, да се создаде подобра иднина!WhatsApp Online Chat !