кружни пред-изолациски терминал - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

кружни пре-изолациски терминал

Краток опис:

Фјучерси: 1. Изработени од високо бакар чистота, со висок квалитет со многу убаво фабрика цена 2. Соодветна акции на топла типот 3. повеќе од 100 категории на производи за продажба, може да се направи со вашето барање! 4.Material: Бакар 5.Certificate: SGS ISO9001 CE CQC 6.Color: Црвена Сина Црна Жолта 7.Corrosion отпор, добра изолација 8.Free примероци: Има тип 9. Терминал: R / S / H / PT / са / MD / FR / MP / db / LS / FS / LB / Б.В. / FLD / FDF / ПВТ / PBD 10Place на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална) 11 Бренд име: SINYO 12.Working Temperatu ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Фјучерси:   
  1. Изработени од високо бакар чистота, со висок квалитет со многу убаво фабрика цена
  2. Соодветна акции на топла продажба Тип на
  3. повеќе од 100 категории на производи, можете да го направите со вашето барање!
  4.Material: Бакар
  5.Certificate: SGS ISO9001 CE CQC
  6.Color: Црвена Сина Црна Жолта
  7.Corrosion отпор, добра изолација
  8.Free примероци: Има
  тип 9. Терминал: R / S / H / PT / са / MD / FR / MP / db / LS / FS / LB / Б.В. / FLD / FDF / ПВТ / PBD
  10Place на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
  11 Бренд име: SINYO
  12.Working температура: -40 до 105 ° C

  1


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !