• s1ns
  • sns2
  • sns3
  • sns4
  • sns5

Контактирајте не

Wenzhou Weihang пластика копродукции ООД

адреса

 Yueqing Сити, Liushi Ao Ao индустриска зона

Е-пошта

телефон

Мобилен: 18267876399

Тел: 0577-61619867

Контакт: Менаџер Веи Ву Ли

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !