Затворен игралиште Вграден кабел вратоврска - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

Затворен игралиште Вграден кабел вратоврска

Краток опис:

деца затворен игралиште опрема цените флексибилен кабел врски големина прилагодени големини Материјал Nylon66,94V-2 сертифицирани од UL Предности 1) Сите елементи се анти-пукнатината, анти-бледеат, анти-токсични, анти-УВ resistant.eco-пријателски, анти- УВ, не потонати, без изобличувања. 2) Сите материјали произведени е ново и нема да додадете било рециклирање на пластика, не-токсични, 3) топката Океанот се посебен дизајн, кои ги исполнуваат на децата психологија и интереси OEM Достапно (Ние можеме да се прилагодите на нашите производи за вас accrodin ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  деца затворен игралиште опрема цените флексибилен кабел врски
  големина прилагодени големини
  Материјал
  Nylon66,94V-2 сертифицирани од UL
  Предности
  1) Сите елементи се анти-пукнатината, анти-бледеат, анти-токсични, анти-УВ resistant.eco-пријателски, анти- УВ, не потонати, без изобличувања.
  2) Сите материјали произведени е ново и нема да додадете било рециклирање на пластика, не-токсични,
  3) топката Океанот се посебен дизајн, кои ги исполнуваат на децата психологија и интереси
  OEM Достапно (Ние можеме да се прилагодите на нашите производи за вас accroding на вашиот избор, како што се боја и модел или големина)
  Функција
  Поттикнати детската љубопитност, истражување на желба, и напредни нивната работа во тим и авантуристички дух и нивните способности на сознавањето, расудување и проблеми sloving време play.Offers значително различни, многу акција.
  Време на испорака 15-20days
  Гаранција 1Years
  Примени Површина
   Специјални за станбени парк, рекреација земјата, слободно место, активност центар, детска градинка и така натаму.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !