најлон кабел вратоврска - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

најлон кабел вратоврска

Краток опис:

1.Material: Nylon66 94V-2 сертифицирани од UL, топлина отпорен, киселина и контрола erasion, изолира добро и не се склони на возраста. 2.Operating Температура: -40c да 85C 3.Color: Природни (или бела боја, стандардна боја), УВ црна и други бои се достапни, како што се бара. Примена: 66 најлон кабел вратоврска е за Жица bunding. Складирање состојба на најлон 66 кабел вратоврска. Најлон е вродено подложни на условите на животната средина. PA66 најлон 66 cabl ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Material: Nylon66 94V-2 сертифицирани од UL, топлина отпорен, киселина и контрола erasion, изолира добро и не се склони на возраста.
  2.Operating Температура: -40c да 85C
  3.Color: Природни (или бела боја, стандардна боја), УВ црна и други бои се достапни, како што се бара.                                                                       

  Примена :
  Најлон 66 кабел вратоврска е за Жица bunding.
  Складирање состојба на најлон 66 кабел вратоврска.
   Најлон е вродено подложни на условите на животната средина. PA66 најлон 66 кабелски врски се moisturized за оптимално ниво на изведба на машински-страна и треба да се чуваат во ладни и суви области надвор од директна сончева светлина. Кабелски врски се пакуваат во пластични кеси и треба да останат затворени додека не се подготвени за употреба.

  1 2 3


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !