квадратни кабел клипови - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

квадратни кабел клипови

Краток опис:

Предности: 1.Round круг висок квалитет на носителот ѕид кабел ќе ви овозможи да се обезбеди работи на округли кабли како убедувам на ѕидовите и подот за почист изглед и да се спречи трипал над лабава кабли. 2.Easy инсталација. 3.Just користи чекан да помине потоа да ги површинска монтажа. Карактеристики Материјал ПП + челик Метод високо јаглерод Стави кабел под клип и чекан шајка во ѕидот за да се обезбеди кабел Боја сива или бела или кориснички пакување Чести: 50pcs / кутија 20pcs / кутија 10pcs / кутија Прилагодено: О ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Предности:
  1.Round круг висок квалитет на носителот ѕид кабел ќе ви овозможи да се обезбеди работи на округли кабли како убедувам на ѕидовите и подот за почист изглед и да се спречи трипал над лабава кабли.
  2.Easy инсталација.
  3.Just користи чекан да помине потоа да ги површинска монтажа.
  Карактеристики
   Материјал ПП + челик со висока јаглероден
   Метод Стави кабел под клип и чекан шајка во ѕидот за да се обезбеди кабел
   Боја сива или бела или кориснички
   Пакување Чести: 50pcs / кутија 20pcs / кутија 10pcs / кутија
  Прилагодено: ОЕМ Етикета, пластична кутија итн

  1


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  
  WhatsApp Online Chat !