Stainl Ис челик заклучување челик топката врски - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

Stainl Ис челик заклучување челик топката врски

Краток опис:

Материја: 304 # нерѓосувачки челик, и спреј ПВЦ на површината. Опис: кабелски врски од нерѓосувачки челик е најефективниот начин за обезбедување на кабли и цевки. indulating добро и не се склони на возраста. Тие може да се користат во речиси сите во вратата, надвор од вратата, тешки индустриски и подземни applications.Heat отпорен, контрола на ерозијата. Карактеристики: 1.Unique само-заклучувачки механизам овозможува лесна и брза работа. 2.Висока затегнувачка цврстина. 3.Non-запаливи.


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материја:
  304 # нерѓосувачки челик, и спреј ПВЦ на површината.
  Опис:
   кабелски врски од нерѓосувачки челик е најефективниот начин за обезбедување на кабли и цевки. indulating добро и не се склони на возраста.
  Тие може да се користат во речиси сите во вратата, надвор од вратата, тешки индустриски и подземни applications.Heat отпорен, контрола на ерозијата.
  Карактеристики:
  1.Unique само-заклучувачки механизам овозможува лесна и брза работа.
  2.Висока затегнувачка цврстина.
  3.Non-запаливи.

  1 (4) 1 (3) 1 (2)


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !