апарати провира - Кина Wenzhou Weihang пластика
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

провира апарат

Краток опис:

Опции Должина: Спецификација на 200 метри (650 ') или 300 (1000) Димензии: 33 "x20" x37 "Макси Рамка" Б "Тип на 120 ~ 200 43" x20 "x44" Супер Макси Рамка "А" Тип за 300 m Род Тип: 4.5mm Кол Тема: Мала тежина, трајни, отпорност на киселини, бази, стареењето отпорни, отпорен на корозија. Висока затегнувачка цврстина и свиткување својства, кои го прават тоа да се оди преку тесни цевки лесно. Добар прилагодување на температура, производот не ќе омекне во топло време / ниту пак стануваат кршливи во ладно време. Нејзините usabil ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација :

  Опции должина: 200 (650 ') или 300 (1000)

  димензии :

  33 "x20" x37 "Макси Рамка" Б "Тип на 120 ~ 200

  43 "x20" x44 "Супер Макси Рамка" А "Тип за 300 m

  Род Тип: 4.5mm Кол

  Тема :
  Мала тежина, трајни, отпорност на киселини, бази, стареењето отпорни, отпорен на корозија.

  Висока затегнувачка цврстина и свиткување својства, кои го прават тоа да се оди преку тесни цевки лесно.
  Добар прилагодување на температура, производот не ќе омекне во топло време / ниту пак стануваат кршливи во ладно време. Неговата употребливост нема да биде под влијание на температурата.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !