• s1ns
  • sns2
  • sns3
  • sns4
  • sns5

Është mirë WordPress Theme.

Kjo temë vjen me shumë karakteristika të awesome dhe ajo i përshtatet në çdo lloj të biznesit. Ju do të love it!
Mëso më shumë
Click for free samples

Rreth nesh

Wenzhou Weihang plastike Co, Ltd, është një profesionist i angazhuar në rrip najloni, lidhin çelik, pjatë kravatë kravatë, tipit bead, numri tub, tub, film, shul, clips thonjsh, kaloni dyfishtë pushtet, pushtet të dyfishtë transferimit automatik kaloni produkteve R & D, prodhimit dhe shitjes në një nga ndërmarrjet. Dhe për të vendosur një afat-gjatë marrëdhënie të qëndrueshme bashkëpunimi me një numër të shitësit dhe agjentët. Kompania ka të madhe derdhur makine injeksion, makineri paketimit, teknologji të përparuara të prodhimit, testimin e pajisjeve, forca e fortë teknike, produktet eksportohen për në Evropë, Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme dhe vende dhe rajone të tjera.

  • për

WhatsApp Online Chat !