• s1ns
  • sns2
  • sns3
  • sns4
  • sns5

Rreth nesh

Wenzhou Weihang plastike Co, Ltd, është një profesionist i angazhuar në rrip najloni, lidhin çelik, pjatë kravatë kravatë, tipit bead, numri tub, tub, film, shul, clips thonjsh, kaloni dyfishtë pushtet, pushtet të dyfishtë transferimit automatik kaloni produkteve R & D, prodhimit dhe shitjes në një nga ndërmarrjet. Dhe për të vendosur një afat-gjatë marrëdhënie të qëndrueshme bashkëpunimi me një numër të shitësit dhe agjentët. Kompania ka të madhe derdhur makine injeksion, makineri paketimit, teknologji të përparuara të prodhimit, testimin e pajisjeve, forca e fortë teknike, produktet eksportohen për në Evropë, Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme dhe vende dhe rajone të tjera.
Kompania e specializuar në prodhimin e temperaturës operativ kasetë najloni: -20 gradë Celsius deri +80 deg C (najloni 66). Me përmirësimin e vazhdueshëm të materialit do të jetë në gjendje të bëjë rrip najloni temperaturë të ulët -40. Me acid, alkali, retardant flaka, qëndrueshmëri, izolimin dhe avantazhe të tjera. Produktet janë përdorur gjerësisht në fabrikë të brendshme elektronike, bundling TV, kabllo kompjuteri, ndriçim, linjë kabllo kravatë, gjithashtu mund të përdoret për dekorimin e brendshëm, kopsht detyrueshme, kabllor anije brendshme fiksim, biçikletë apo paketim automjeti bundling objekte të tjera gjithashtu mund të përdoret për bujqësi, kopshtari, zejtarisë dhe sende të tjera bundled. Produkt ka karakteristikat e shpejtë të detyrueshme, izolim të mirë, vetë mbyllje, lehtë për t'u përdorur dhe kështu me radhë. Bëhuni një numër të madh të ndërmarrjeve, bizneset për të blerë produkte të ngjashme të zgjedhur, por edhe një numër të madh të supermarkete për të hyrë në Shtetet e Bashkuara dhe vendet tjera të zhvilluara.
Kompanitë respektimi i "me botën, dhe konsumatorëve të fitojë të fitojë" filozofia e biznesit, gjithmonë t'i përmbahen "vlerën e kompanisë të kualitetit të mirë, efikasitet të lartë dhe kosto të ulët" konsumatori mendojnë globalisht, dhe të fuqishëm të zgjeruar tregjet e brendshme dhe ndërkombëtare, ka krijuar një rrjet të shitjes dhe sistemit të shërbimit të shërbimit të konsumatorëve në vend, qytetit, produkte të eksportohen në Azinë Juglindore, Evropë dhe vendet e tjera të shteteve të Bashkuara dhe rajone, pjesa e tregut dhe norma e rritjes shitjeve ka vazhduar të rritet në mënyrë të qëndrueshme, të mirëpritur ngrohtësisht reja dhe të vjetra konsumatorëve në vend dhe jashtë vendit vijnë për të vizituar dhe të negociuar të biznesit, për të krijuar një të ardhme më të mirë!WhatsApp Online Chat !