Indoor Playground Inline Cable tie - China Wenzhou Weihang plastike
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

Indoor kravatë Playground Inline Cable

Përshkrim i shkurtër:

fëmijët shesh lojërash shtëpie çmimet e pajisjeve lidhjet fleksibël kabllo madhësia e madhësive të përshtatur Material Nylon66,94V-2 certifikuar nga UL Avantazhet 1) Të gjitha elementet janë anti-plas, anti-zbehet, anti-toksike, anti-UV resistant.eco-friendly, anti- UV, nuk fundosur, pashtrembëruar. 2) Të gjitha materialet e prodhuar është e re dhe nuk do të shtoni ndonjë riciklimin e plastikës, jo-toksike, 3) Topi oqean janë dizajn të veçantë që të takohet psikologjinë e fëmijëve dhe interesat OEM në dispozicion (Ne mund ta rregulloje produktet tona për ju accrodin ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fëmijët shesh lojërash shtëpie çmimet e pajisjeve lidhjet fleksibël kabllo
  madhësia e madhësive të përshtatur
  Material
  Nylon66,94V-2 certifikuar nga UL
  Avantazhet
  1) Të gjitha elementet janë anti-plas, anti-zbehet, anti-toksike, anti-UV resistant.eco-friendly, anti- UV, nuk fundosur, pashtrembëruar.
  2) Të gjitha materialet e prodhuar është e re dhe nuk do të shtoni ndonjë riciklimin e plastikës, jo-toksike,
  3) Topi oqean janë dizajn të veçantë që të takohen psikologjinë e fëmijëve dhe interesat
  OEM në dispozicion (Ne mund ta rregulloje produktet tona për ju accroding të preferencën tuaj të tilla si ngjyra dhe model ose madhësia)
  Funksioni
  stimuluar kuriozitetin e fëmijëve, duke eksploruar dëshirë, dhe të avancuar punën e tyre ekipore dhe frymën aventureske dhe aftësitë e tyre të njohjes, gjykimit dhe problemeve-sloving gjatë play.Offers shumëllojshmëri të konsiderueshme, shumë të veprimit.
  Kohë për dorëzim 15-20days
  1Years Garanci
  Aplikoni Area
   veçantë për parkun e banimit, Recreation Ground, vendin e lirë, qendra e aktivitetit, kopshti dhe kështu me radhë.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !