najloni kabllo lidhëse - China Wenzhou Weihang plastike
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

najloni kabllo lidhëse

Përshkrim i shkurtër:

1.Materiali: Nylon66 94V-2 certifikuar nga UL, ngrohje-rezistonin, Acid dhe kontrolli erasion, izolojnë mirë dhe jo të prirur për moshën. 2.Operating Temperatura: 40C për 85c 3.Color: Natural (ose të bardhë, ngjyra standarde), UV zezë dhe të tjera ngjyra janë në dispozicion sipas kërkesës. Aplikimi: najlon 66 kabllo kravatë është për Wire bunding. Ruajtjen kusht Najlon 66 lidhëse kabllo. Najloni është e natyrshme të ndjeshëm ndaj kushteve të mjedisit. PA66 Nylon 66 cabl ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Materiali: Nylon66 94V-2 certifikuar nga UL, ngrohje-rezistonin, Acid dhe kontrolli erasion, izolojnë mirë dhe jo të prirur për moshën.
  2.Operating Temperatura: 40C për 85c
  3.Color: Natural (ose të bardhë, ngjyra standarde), UV zezë dhe të tjera ngjyra janë në dispozicion sipas kërkesës.                                                                       

  Aplikimi :
  najlon 66 kabllo kravatë është për Wire bunding.
  Ruajtjen kusht Najlon 66 lidhëse kabllo.
   Najloni është e natyrshme të ndjeshëm ndaj kushteve të mjedisit. PA66 Nylon 66 lidhjet kabllore janë moisturized në nivelin optimal të performancës në makinë-krah dhe duhet të ruhen në vende të ftohtë dhe të thatë nga rrezet e diellit direkte. Cable Lidhjet janë të paketuara në qese plastike dhe duhet të mbetet e mbyllur deri sa të gatshme për përdorim.

  1 2 3


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !