katrore clips kabllo - China Wenzhou Weihang plastike
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

katrore clips kabllo

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhet: rrethi 1.Round cilësi të lartë mbajtëse kabllor mur të lejojë që për të siguruar shkon e kabllove të rrumbullakëta si marr me të mirë në mure dhe floorboards për një pamje të pastër dhe për të parandaluar fikje mbi kabllot lirshme. instalimit 2.Easy. 3.Just përdorni një çekiç në gozhdë pas në sipërfaqe tuaj në rritje. Features Material PP + çeliku të lartë të karbonit Metoda Vendos kabllo nën clip dhe çekiç gozhdë në mur për të siguruar Color kabllor gri apo të bardhë ose të përshtatur Paketimi përbashkët: 50pcs / 20pcs kuti / 10pcs kuti / kuti Përshtatur: O ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Avantazhet:
  rrethi 1.Round cilësi të lartë mbajtëse kabllor mur të lejojë që për të siguruar shkon e kabllove të rrumbullakëta si marr me të mirë në mure dhe floorboards për një pamje të pastër dhe për të parandaluar fikje mbi kabllot lirshme.
  Instalimit 2.Easy.
  3.Just përdorni një çekiç në gozhdë pas në sipërfaqe tuaj në rritje.
  Features
   Material PP + çeliku të lartë të karbonit
   Metoda Vendos kabllo nën clip dhe çekiç gozhdë në mur për të siguruar kabllo
   gri ose të bardhë ose të përshtatur
   Paketimi përbashkët: 50pcs / 20pcs kuti / 10pcs kuti / kuti
  Customized: OEM Label, kuti plastike etj

  1


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !