Stainl Ess çeliku Lock çeliku top Ties - China Wenzhou Weihang plastike
 • s1ns
 • sns2
 • sns3
 • sns4
 • sns5

Stainl Ess çeliku Lock çeliku top Ties

Përshkrim i shkurtër:

Materia: 304 # Stainless Steel, dhe llak PVC në sipërfaqe. Description: lidhjet çeliku Stainless kabllore është mënyra më efektive për të siguruar kabllo dhe flautit. indulating mirë dhe jo të prirur për moshën. Ato mund të përdoren në pothuajse të gjitha në derë, jashtë dyerve, të rënda applications.Heat industriale dhe nëntokësore rezistonin, kontrollin e erozionit. Features: Mekanizmi 1.Unique vetë-mbyllje lejon operacion i lehtë dhe të shpejtë. 2.High rezistencës në tërheqje. 3.Non digjet.


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materia:
  304 # Stainless Steel, dhe llak PVC në sipërfaqe.
  Përshkrimi:
   lidhjet çeliku Stainless kabllore është mënyra më efektive për të siguruar kabllo dhe flautit. indulating mirë dhe jo të prirur për moshën.
  Ato mund të përdoren në pothuajse të gjitha në derë, jashtë dyerve, të rënda applications.Heat industriale dhe nëntokësore rezistonin, kontrollin e erozionit.
  Features:
  Mekanizmi 1.Unique vetë-mbyllje lejon operacion i lehtë dhe të shpejtë.
  2.High rezistencës në tërheqje.
  3.Non digjet.

  1 (4) 1 (3) 1 (2)


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !